Premier proponuje wprowadzenie w Rosji rozwiązania z Moskwy

Premier Rosji Michaił Miszustin zwrócił się do regionalnych gubernatorów z prośbą o rozważenie wprowadzenie takich samych ograniczeń w ruchu, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa, jakie od poniedziałku obowiązują w Moskwie.

Aktualizacja: 30.03.2020 10:19 Publikacja: 30.03.2020 10:06

Premier proponuje wprowadzenie w Rosji rozwiązania z Moskwy

Foto: AFP

Wczoraj władze Moskwy zapowiedziały częściowe zamknięcie miasta. Mieszkańcom stolicy Rosji nakazano pozostać w domach, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. 

Decyzję podjęto, ponieważ z oficjalnych danych wynika, że w Moskwie liczba zakażonych koronawirusem przekroczyła 1000 osób.

99 zł za rok czytania RP.PL

O tym jak szybko zmienia się świat. Ameryka z nowym prezydentem. Chiny z własnymi rozwiązaniami AI. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, inspirujemy, analizujemy

Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1092
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1091
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1090
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1089
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1087
Materiał Promocyjny
Raportowanie zrównoważonego rozwoju - CSRD/ESRS w praktyce