TASS: Rosja gotowa pomóc Polsce w organizacji wizyty w Smoleńsku

Moskwa zapewni niezbędną pomoc dla polskiej delegacji, która planuje przylecieć do Smoleńska i Katynia na początku kwietnia - poinformował przedstawiciel rosyjskiego MSZ w rozmowie z TASS.

Aktualizacja: 26.02.2020 14:08 Publikacja: 26.02.2020 10:07

TASS: Rosja gotowa pomóc Polsce w organizacji wizyty w Smoleńsku

Foto: Fotorzepa, Jakub Kamiński

arb

- Rosja zapewni niezbędną pomoc delegacji polskiej w przygotowaniu jej wizyty w Smoleńsku i Katyniu 10 kwietnia - powiedział przedstawiciel rosyjskiego MSZ w rozmowie z TASS.

Wcześniej szef KPRM, Michał Dworczyk poinformował, że premier Mateusz Morawiecki zamierza odwiedzić Smoleńsk i Katyń w 10. rocznicę katastrofy smoleńskiej.

99 zł za rok czytania RP.PL

O tym jak szybko zmienia się świat. Ameryka z nowym prezydentem. Chiny z własnymi rozwiązaniami AI. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, inspirujemy, analizujemy

Wydarzenia
Czy Unia Europejska jest gotowa na prezydenturę Trumpa?
Wydarzenia
Bezczeszczono zwłoki w lasach katyńskich
Materiał Promocyjny
GoWork.pl - praca to nie wszystko, co ma nam do zaoferowania!
Wydarzenia
100 sztafet w Biegu po Nowe Życie ponownie dla donacji i transplantacji! 25. edycja pod patronatem honorowym Ministra Zdrowia Izabeli Leszczyny.
Wydarzenia
Marzyłem, aby nie przegrać