Nagranie z restauracji "Sowa i Przyjaciele". Prokuratorzy nie znali nowych materiałów

TVP Info opublikowało w ubiegłym tygodniu nowe nagrania z restauracji "Sowa i Przyjaciele". Prokuratorzy potwierdzili, że nie posiadali wcześniej udostępnionych przez dziennikarzy materiałów

Aktualizacja: 13.06.2017 12:42 Publikacja: 13.06.2017 12:27

Nagranie z restauracji "Sowa i Przyjaciele". Prokuratorzy nie znali nowych materiałów

Foto: Fotorzepa, Krzysztof Skłodowski

RMF FM informuje, że prokuratorzy nie posiadali wcześniej opublikowanych materiałów. Nagrana rozmowa nie była elementem śledztwa, które zakończyło się skazaniem Marka Falenty na 2,5 roku więzienia. Kelnerzy, którzy nagrywali rozmowy, usłyszeli kary w zawieszeniu.

Śledczy nie odpowiedzieli, czy zajmą się nowymi materiałami. Służby mówią w rozmowie z dziennikarzami, że opublikowany materiał świadczy o możliwości posiadania przez nieznane osoby kolejnych materiałów. Śledczy mogli nie wykryć wszystkich osób zamieszanych w proceder nielegalnego nagrywania.

Czytaj więcej, wiedz więcej!
Rok dostępu za 99 zł.

Tylko teraz! RP.PL i NEXTO.PL razem w pakiecie!
Co zyskasz kupując subskrypcję?
- możliwość zakupu tysięcy ebooków i audiobooków w super cenach (-40% i więcej!)
- dostęp do treści RP.PL oraz magazynu PLUS MINUS.
Wydarzenia
RZECZo...: powiedzieli nam
Materiał Promocyjny
Garden Point – Twój klucz do wymarzonego ogrodu
Wydarzenia
Czy Unia Europejska jest gotowa na prezydenturę Trumpa?
Wydarzenia
Bezczeszczono zwłoki w lasach katyńskich
Materiał Promocyjny
GoWork.pl - praca to nie wszystko, co ma nam do zaoferowania!