Aktualizacja: 09.05.2020 18:40 Publikacja: 09.05.2020 18:14
Foto: AFP
Tajwan, który nie jest członkiem Organizacji Narodów Zjednoczonych, został wykluczony z WHO, agencji ONZ, z powodu sprzeciwu Chin.
"Ponieważ świat pracuje nad zwalczaniem rozprzestrzeniania się COVID-19, koronawirusa odkrytego po raz pierwszy w Wuhan w Chinach, nigdy nie było ważniejsze, aby zapewnić wszystkim krajom pierwszeństwo w zapewnieniu zdrowia i bezpieczeństwa ponad polityką" - przekazali autorzy listu.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W sobotę z wizytą do Kijowa udali się pr...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. 9 maja w całej Rosji odbywają się obchod...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. O północy weszło w życie jednostronne za...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy doszło do ataku ukraińskich dronó...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas