Aktualizacja: 24.04.2020 21:21 Publikacja: 24.04.2020 21:09
Foto: AFP
W Wielkiej Brytanii od pięciu tygodni obowiązują obostrzenia wprowadzone przez rząd w celu powstrzymania epidemii koronawirusa i odciążenia służby zdrowia.
Londyńska policja poinformowała w piątek, że wprowadzone przepisy mają uzasadnienie, jednak powodują, że "obecne i potencjalne ofiary przemocy domowej są jeszcze bardziej narażone i odizolowane".
99zł za rok.
Bądź na bieżąco! Czytaj ile chcesz!
Kto zostanie nowym prezydentem? Kto zostanie nowym papieżem? Co się dzieje w USA? Nie przegap najważniejszych wydarzeń z kraju i ze świata!
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy doszło do ataku ukraińskich dronó...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Od niedzieli prezydent Ukrainy Wołodymyr...
W ubiegłym roku na wojnie na Ukrainie zginęło co najmniej 45 tys. rosyjskich żołnierzy – oszacowały portale Medi...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W sobotę prezydent Wołodymyr Zełenski za...
Lenovo jest liderem rynku komputerów PC w Polsce. Motorola jest tu jednym z liderów rynku smartfonów.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas