Rafael Nadal wspiera WOŚP. Na aukcji rakieta podpisana przez tenisistę

17-letni Polak uczęszczający do szkoły Rafaela Nadala przekazał do licytacji rakietę oraz piłkę podpisane przez słynnego hiszpańskiego tenisistę. Pieniądze z licytacji zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Publikacja: 21.01.2025 17:39

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Foto: REUTERS/Stringer

adm

26 stycznia 2025 roku już po raz 33. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku motywem przewodnim akcji jest bezpieczeństwo i zdrowie dzieci. Orkiestra gra pod hasłem: „Gramy na zdrowie!” dla onkologii i hematologii dziecięcej. W jednej z internetowych aukcji WOŚP wylicytować można przedmioty podpisane przez światowej sławy tenisistę Rafaela Nadala. 

Rakieta tenisowa i piłka podpisane przez Rafaela Nadała przekazane na licytację. Pieniądze z aukcji wesprą WOŚP

Pozostało jeszcze 81% artykułu

99 zł za rok czytania RP.PL

O tym jak szybko zmienia się świat. Ameryka z nowym prezydentem. Chiny z własnymi rozwiązaniami AI. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, inspirujemy, analizujemy

Społeczeństwo
Ostatnie pożegnanie Mariana Turskiego. „Jego słowo miało siłę nieprawdopodobną”
Społeczeństwo
Sondaż: Polacy nie wierzą, że Europa bez USA zapewni bezpieczeństwo Ukrainie
Społeczeństwo
Sondaż: Ponad połowa Polaków pozytywnie o rozmowach z Rosją. Choć z zastrzeżeniem
Zabytki
Srebrny puchar trafił do Skarbca Koronnego na Wawelu. To dar
Społeczeństwo
Czy NATO nas obroni, jeśli Rosja napadnie na Polskę? Wyniki sondażu