Burza w Warszawie zatrzymała samoloty

Popołudniowa ulewa spowodowała poważne utrudnienia w ruchu lotniczym w Warszawie. Przez jakiś czas żaden samolot nie lądował ani nie startował z warszawskiego lotniska. Ruch lotniczy został już przywrócony, ale odbywa się z problemami.

Aktualizacja: 26.06.2016 17:17 Publikacja: 26.06.2016 16:24

Burza w Warszawie zatrzymała samoloty

Foto: Fotorzepa/ Robert Gardziński

Przez centralną i wschodnią Polskę przechodzą silne burze. W Warszawie z powodu ulewy przez jakiś czas wstrzymane były odloty z Lotniska Chopina.

Jak podaje Radio Zet, ruch lotniczy w porcie Chopina został wznowiony, ale odbywa się z utrudnieniami. Deszcz zalał strefy C, D, E. Wszystkie odprawy odbywają się w strefach A i B, co powoduje opóźnienia.

Czytaj więcej, wiedz więcej!
9zł za pierwszy miesiąc.

Rzetelne informacje, pogłębione analizy, komentarze i opinie. Treści, które inspirują do myślenia. Oglądaj, czytaj, słuchaj.
9 zł pierwszy miesiąc, a potem 39 zł/msc
Społeczeństwo
Nawet 27 stopni w majówkę. Ale w weekend pogoda się zmieni
Społeczeństwo
Sondaż „Rzeczpospolitej”: Kto ucieknie z kraju, gdy wybuchnie wojna
Społeczeństwo
Sondaż: Jak Polacy oceniają pontyfikat papieża Franciszka?
Społeczeństwo
Państwo w państwie. Miliony za śmieci na koszt mieszkańców gminy.
Materiał Promocyjny
Jak Meta dba o bezpieczeństwo wyborów w Polsce?
Społeczeństwo
Kruche imperium „Królowej Zakopanego”