Reklama

USA: Nastolatki aresztowane za napad na bank

Policja w stanie Massachusetts oskarżyła 14 i 15-latkę o napad na bank. Jak ustalono, jedna z nastolatek weszła do placówki, zażądała wydania gotówki i groził, że w innym przypadku ”wszystko wysadzi i wszystkich zabije”.

Aktualizacja: 25.02.2019 15:30 Publikacja: 25.02.2019 15:08

USA: Nastolatki aresztowane za napad na bank

Foto: AdobeStock

adm

Jak informuje Polsat News, do rabunku doszło w centrum Fall River w amerykańskim stanie Massachusetts w środę około godz. 15.45 czasu lokalnego.

Czytaj także: USA: 80-latek aresztowany za napad na bank

 

 

Policja dostała zgłoszenie, że do banku BayCoast weszła nastolatka, która zażądała wydania pieniędzy. Śledczy ustalili, że krzyczała, że jeśli nie dostanie gotówki, "wszystko wysadzi i wszystkich zabije".

Reklama
Reklama

Gdy dziewczyna dostała pieniądze, uciekła z miejsca zdarzenia, nagrała ją jednak kamera przed bankiem. dzięki czemu policja wiedziała, że wsiadła do czarnego samochodu, który prowadziła jej koleżanka. Dzięki numerom z tablicy rejestracyjnej samochodu udało się także dotrzeć do domu, w którym ukrywały się napastniczki. 

Policja nie ujawniła, jaką kwotę ukradły nastolatki. Obie trafiły do aresztu. Usłyszały zarzuty napadu z bronią w ręku.

Przestępczość
Uzbrojony mężczyzna zastrzelony po wtargnięciu na teren Mar-a-Lago
Materiał Promocyjny
Jak osiągnąć sukces w sprzedaży online?
Przestępczość
Co wiemy o zamachu terrorystycznym we Lwowie? Policja zamieściła emocjonalny wpis
Przestępczość
Były książę Andrzej, brat króla Karola III, wyszedł z aresztu. Cały dzień przesłuchiwań
Przestępczość
Jest wyrok w sprawie byłego prezydenta Korei Płd. Groziła mu kara śmierci
Materiał Promocyjny
Presja dorastania i kryzys samooceny. Dlaczego nastolatki potrzebują realnego wsparcia
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama