Krzysztof Gawkowski o PiS: Zamiast rządzić szukają haków

- Wszystkie reformy wymiaru sprawiedliwości są po to, żeby PiS mógł sądzić - powiedział w programie „Onet Rano” Krzysztof Gawkowski.

Aktualizacja: 27.01.2020 11:30 Publikacja: 27.01.2020 11:26

Krzysztof Gawkowski o PiS: Zamiast rządzić szukają haków

Foto: tv.rp.pl

adm

- Zgłosimy wniosek o możliwości popełnienia przestępstwa przez trójkę domniemanych przestępców. Tomasz Kaczmarek, Maciej Wąsik i Mariusz Kamiński powinni odpowiedzieć na pytania niezależnego prokuratora - powiedział w programie „Onet Rano” Krzysztof Gawkowski. - Stawiam tutaj znak zapytania z bardzo prostego powodu. Dzisiaj prokuratura zależy od Zbigniewa Ziobry, czyli swoi mają osądzić swoich. Wierzę, że jest jeszcze jakiś rozsądek wśród prokuratorów - dodał polityk. 

79 zł za rok czytania RP.PL

O tym jak szybko zmienia się świat. Ameryka z nowym prezydentem. Chiny z własnymi rozwiązaniami AI. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, inspirujemy, analizujemy

Polityka
Hołownia o rekonstrukcji rządu. „Tusk jest premierem, bo tak zdecydowali koalicjanci”
Materiał Promocyjny
Przed wyjazdem na upragniony wypoczynek
Polityka
Kosiniak-Kamysz: Polska wydaje tyle na wojsko, by utrzymać dobre relacje z USA
Polityka
Szejna komentuje słowa Trumpa: Nie można decydować o Palestynie bez Palestyńczyków
Polityka
Andrzej Duda nie wierzy w zwycięstwo Karola Nawrockiego
Polityka
Marek Migalski: Pogłoski o śmierci Szymona Hołowni są mocno przesadzone