Aktualizacja: 28.02.2020 09:23 Publikacja: 28.02.2020 06:04
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek
Prawo i Sprawiedliwość poprawiło o niecały 1 pkt proc. swój wynik sprzed miesiąca. W poprzednim badaniu Instytutu Badan Pollster dla „SE” na partię rządzącą chciało głosować 40,48 proc. osób.
Na drugim miejscu znalazła się Koalicja Obywatelska z poparciem na poziomie 25,05 proc. Oznacza to spadek o ponad 2 pkt proc. W styczniu chęć głosowania wyraziło 27,39 proc. respondentów.
99zł za rok.
Bądź na bieżąco! Czytaj ile chcesz!
Kto zostanie nowym prezydentem? Kto zostanie nowym papieżem? Co się dzieje w USA? Nie przegap najważniejszych wydarzeń z kraju i ze świata!
Tego człowieka przez wiele lat wspierałem, choć nie miałem stabilnej pracy i możliwości finansowych. Według praw...
Wypowiedzi rzeczniczki Karola Nawrockiego są niewystarczające - powiedziała prof. Ewa Marciniak – szefowa CBOS –...
– Wiedzieliśmy o tym od kilku tygodni, że któreś z mediów (...) będzie próbowało Karola Nawrockiego zaatakować –...
Mówiłem wielokrotnie od kilku miesięcy, że całe państwo pomiędzy pierwszą a drugą turą ruszy na Karola Nawrockie...
80-letni Jerzy Ż. – mężczyzna, którego mieszkanie przejął Karol Nawrocki – znajduje się obecnie w państwowym Dom...
My jesteśmy gotowi na wszystkie scenariusze. Wprowadziliśmy wiele nowych modeli samochodów osobowych, w tym SUV-y, crossovery i auta sportowe. Mamy też pojazdy użytkowe dla wszystkich rodzajów działalności – mówi Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas