Rzecznik rządu zapowiada "exposé" Kaczyńskiego i premiera

- Przed nami trudny okres wynikający z kryzysu gospodarczego, który powstał po epidemii koronawirusa, więc wyzwanie jest bardzo duże – mówił Piotr Muller, rzecznik rządu, w rozmowie z Michałem Kolanką.

Aktualizacja: 30.09.2020 14:16 Publikacja: 30.09.2020 12:19

Rzecznik rządu zapowiada "exposé" Kaczyńskiego i premiera

Foto: tv.rp.pl

Piotr Muller zapytany o to, jakie będą plany legislacyjne rządu po rekonstrukcji Rady Ministrów, zapowiedział, że deklaracji programowych będzie się można spodziewać na przełomie października i listopada.

- W tej chwili kończymy wykaz prac, które są dla nas najważniejsze. Jednocześnie nakreślamy ramy gospodarcze:  chodzi o walkę z kryzysem gospodarczym, ale również o sytuację w zakresie edukacji i służby zdrowia. To wszystko ogłosimy w październiku i listopadzie, pokazując konkretne pomysły. Część projektów już w tym kwartale trafi do Sejmu – zapowiedział rzecznik rządu.

Czytaj więcej, wiedz więcej!
Rok dostępu za 99 zł.

Tylko teraz! RP.PL i NEXTO.PL razem w pakiecie!
Co zyskasz kupując subskrypcję?
- możliwość zakupu tysięcy ebooków i audiobooków w super cenach (-40% i więcej!)
- dostęp do treści RP.PL oraz magazynu PLUS MINUS.
Polityka
Debata kandydatów. Zawiadomienie do prokuratury po słowach Grzegorza Brauna
Polityka
Pierwsza debata wszystkich kandydatów. Wzajemnie się przepytywali
Polityka
Joanna Senyszyn: Nie wykluczam, że będę zakładała partię lewicowo-ludową
Polityka
Sondaż CBOS: Karol Nawrocki zmniejsza stratę do Rafała Trzaskowskiego
Materiał Promocyjny
Jak Meta dba o bezpieczeństwo wyborów w Polsce?
Polityka
Karol Nawrocki dogania Rafała Trzaskowskiego. Dorota Łoboda: Mówiliśmy, że tak będzie