Pawłowicz: Owsiak popiera zabijanie najmniejszych

- „Dla lipy" z wielkim hasłem wspiera pan ratowanie życia dzieci, a równocześnie z takim samym hasłem wspiera pan ich zabijanie – napisała posłanka PiS do Jerzego Owsiaka.

Aktualizacja: 01.10.2016 17:02 Publikacja: 01.10.2016 16:10

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

To jej odpowiedź na publiczną deklarację szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, że on i pracownicy Fundacji wezmą udział w poniedziałkowym „czarnym proteście".

- Panie Jerzy Owsiak, niech się pan zdecyduje. Okazuje się, że pan "dla lipy" z wielkim hałasem wspiera ratowanie życia dzieci, kupuje inkubatory itp, sprzęt ratujący dzieciom życie, skoro równocześnie z takim samym hałasem popiera pan zabijanie tych najmniejszych i najsłabszych – napisała posłanka PiS na swoim profilu na Facebooku.

Tylko 69 zł za pół roku czytania.

O tym, jak szybko zmienia się świat. Czy będzie pokój na Ukrainie. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, tłumaczymy, inspirujemy.

Polityka
Był wiceministrem w rządzie Donalda Tuska, został regentem u monarchistów
Polityka
Za wzrost poparcia dla Konfederacji odpowiada narcyzm grupowy
Polityka
Donald Tusk „docenia starania prezydenta Andrzeja Dudy”. Krytykuje PiS i Konfederację
Polityka
Morawiecki: Tusk powinien się modlić za zwycięstwo Nawrockiego
Materiał Promocyjny
O przyszłości klimatu z ekspertami i biznesem. Przed nami Forum Ekologiczne
Polityka
Broń atomowa w Polsce? Siemoniak: Tusk mówił, że użyjemy wszystkich środków
Materiał Promocyjny
Sezon motocyklowy wkrótce się rozpocznie, a Suzuki rusza z 19. edycją szkoleń