Robert Biedroń: Chciałbym zostać prezydentem Polski

Robert Biedroń przygotowuje się do wyborów samorządowych, ale nie wyklucza, że wystartuje w najbliższych wyborach prezydenckich.

Publikacja: 21.09.2017 14:57

Robert Biedroń: Chciałbym zostać prezydentem Polski

Foto: Fotorzepa, Magda Strowieyska

- Cieszy mnie, że jest mnóstwo ludzi, którzy pokładają we mnie nadzieję na zmiany w kraju. Chciałbym zostać prezydentem Polski - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Robert Biedroń.

O możliwości startu Roberta Biedronia w wyborach prezydenckich mówił w rozmowie z "Rzeczpospolitą" szef SLD Włodzimierz Czarzasty. -Robert może być kandydatem, ale najpierw musi powiedzieć, że tego chce. Na razie udaje mu się utrzymać przyjazne i mądre kontrakty ze wszystkimi strukturami lewicowymi. A to już wielka umiejętność. Jeżeli ta polityka nadal będzie mądra ma szanse na poparcie lewej strony. Teraz przed nim wybory w Słupsku i trzy lata pracy. To dużo. Wszystko się może zdarzyć - powiedział. Czytaj więcej

Czytaj więcej, wiedz więcej!
Rok dostępu za 99 zł.

Tylko teraz! RP.PL i NEXTO.PL razem w pakiecie!
Co zyskasz kupując subskrypcję?
- możliwość zakupu tysięcy ebooków i audiobooków w super cenach (-40% i więcej!)
- dostęp do treści RP.PL oraz magazynu PLUS MINUS.
Polityka
Zderzenie na konwencje i wiece. Andrzej Duda z Karolem Nawrockim, Radosław Sikorski z Rafałem Trzaskowskim
Polityka
Trzaskowski nazywa się kandydatem obywatelskim. „Chcę budować Polskę dla wszystkich”
Polityka
Donald Tusk odpowiada Andrzejowi Dudzie. Reakcja premiera na konwencję Karola Nawrockiego
Polityka
Prezydent Andrzej Duda na konwencji wyborczej Karola Nawrockiego. Ostro przeciw rządowi
Polityka
Sondaż: Czy Polacy wierzą w zwycięstwo Karola Nawrockiego w wyborach?