Tylko 99 zł za rok czytania.
Co zyskasz kupując subskrypcję? - możliwość zakupu tysięcy ebooków i audiobooków w super cenach (-40% i więcej!)
- dostęp do treści RP.PL oraz magazynu PLUS MINUS.
Aktualizacja: 07.04.2025 21:57 Publikacja: 19.07.2024 10:00
Foto: Grzegorz Bukała/Reporter
Plus Minus: Rzadko się zdarza taka kariera polityczna jak pani. Kosmiczny rozbłysk i szybki koniec. Jak supernowa. Ktoś jeszcze o pani pamięta?
Ku memu zdziwieniu – tak. I to pozytywnie. Ciągle spotykam się ze środowiskiem przedsiębiorców, z którym współpracowałam, gdy byłam w rządzie. Pamiętają o mnie środowiska współpracujące z Ukrainą, bo w ostatnim etapie rządów prawicy byłam pełnomocnikiem rządu ds. polsko-ukraińskiej współpracy rozwojowej.
Bazując na sztuce Tony’ego Kuschnera „Anioły w Ameryce”, Julia Holewińska i Wiktor Faruga przenoszą opowieść o e...
„Ćma” powstała dzięki determinacji twórców. Nie jest bowiem łatwo wydawać w Polsce komiksy, a zeszytówki to już...
Historia Bałtów z Waffen-SS wydanych przez Szwedów w 1946 r. Sowietom jest pasjonująca. Dlaczego więc „Legionist...
„Nie wiedzielibyśmy tyle o świecie, gdyby nie on”, czytamy w przedmowie. Istotnie, nie rozumielibyśmy tak siebie...
Polityka klimatyczna i rynek energii w Polsce: podstawy prawne, energetyka społeczna. praktyczny proces powołania i rejestracji spółdzielni energetycznych oraz podpisania umowy z OSD
Kim jesteśmy i gdzie jesteśmy? Oto dwa pytania, które porządkują świat jednego z najbardziej nieoczywistych seri...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas