Tylko 79 zł za pół roku czytania.
Co zyskasz kupując subskrypcję? - możliwość zakupu tysięcy ebooków i audiobooków w super cenach (-40% i więcej!)
- dostęp do treści RP.PL oraz magazynu PLUS MINUS.
Aktualizacja: 28.03.2025 01:37 Publikacja: 30.09.2021 09:43
prof. Andrzej Horban
Prof. Andrzej Horban, główny doradca premiera ds. COVID-19, szef Rady Medycznej
Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński
- COVID jest chorobą typową, sezonową, w naszych warunkach geograficznych. Jesteśmy przygotowani na to, że nastąpi wzrost zakażeń - podkreślał prof. Horban.
Na pytanie o przekroczenie liczby 1 000 zakażeń na dobę, prof. Horban odpowiedział, że rekomendacja Rady Medycznej w związku z tym faktem jest "prosta i cały czas ta sama". - Szczepmy się, jeśli się jeszcze nie zaszczepiliśmy - podkreślił
Z chorobą otyłościową zmaga się już niemal co czwarty Polak. I chociaż leczenie powikłań kosztuje krocie, to wci...
Polityka klimatyczna i rynek energii w Polsce: podstawy prawne, energetyka społeczna. Praktyczny proces powołania i rejestracji spółdzielni energetycznych oraz podpisania umowy z OSD
Powstaje koalicja na rzecz poprawy przestrzegania zaleceń lekarskich (adherence). Celem jest wykorzystanie poten...
Pracujemy w pełnym zakresie, ale szczególnie w przypadku lecznictwa ambulatoryjnego to funkcjonowanie jest troch...
Dwa nowoczesne badania - test HPV HR oraz cytologia na podłożu płynnym - już od 26 marca wejdą do programu profi...
Przesłanki i czynniki efektywnego wdrażania projektów OZE przez JST uwzględniające kwestie ekonomiczne, środowiskowe i społeczne.
W sobotę 8 marca hakerzy zaatakowali szpital MSWiA w Krakowie. W rezultacie placówka była zmuszona do wstrzymani...
W salonach dealerskich sieci Suzuki w całej Polsce ruszyły pokazy premierowych motocykli Suzuki DR-Z4S i DR-Z4SM. Nowe maszyny będzie można zobaczyć w miastach praktycznie w całej Polsce.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas