Park handlowy w Jaworze. Debiutują nowe marki

16. obiekt sieci Vendo w Polsce otwiera Trei. Park handlowy stanął przy ul. Słowackiego 43 w dolnośląskim Jaworze.

Aktualizacja: 27.02.2020 12:55 Publikacja: 27.02.2020 12:42

Park handlowy w Jaworze. Debiutują nowe marki

Foto: materiały prasowe

Powierzchnia najmu Vendo Parku to niemal 6,7 tys. mkw. Nowo otwarty obiekt oferuje odwiedzającym 200 miejsc parkingowych. Całkowity koszt inwestycji to 8,7 mln euro.

W gronie 11 najemców jest siedem debiutujących w mieście sklepów: KIK, Empik, drogeria Hebe, Action, Martes Sport, Sinsay i Pepco. W dolnośląskim centrum działają też Biedronka (ponad 1,1 tys. mkw. powierzchni handlowej), Media Expert, sklep mięsny Niebieszczańscy, Cukiernia Furtak.

79 zł za rok czytania RP.PL

O tym jak szybko zmienia się świat. Ameryka z nowym prezydentem. Chiny z własnymi rozwiązaniami AI. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, inspirujemy, analizujemy

Nieruchomości
Sprzedaż mieszkań na rynku pierwotnym i wtórnym trwa coraz dłużej
Materiał Promocyjny
Przed wyjazdem na upragniony wypoczynek
Nieruchomości
Rynek mieszkań zasypany ofertami. Sprzedający muszą poskromić apetyt
Nieruchomości
Magazynowy deweloper 7R ma 150 mln zł z zielonych obligacji
Nieruchomości
Olivia rusza z inwestycją w mieszkania premium na wynajem
Nieruchomości
Tak deweloperzy wyceniali mieszkania w styczniu