Kawałek tajgi poproszę

Rosjanie będą mogli nabywać ziemię na Dalekim Wschodzie przez Internet...za darmo. To nie prima aprilis.

Publikacja: 26.06.2015 21:17

Kawałek tajgi poproszę

Foto: Bloomberg

Już na początku września (3-5) we Władywostoku rozpocznie się prezentacja serwisu pozwalającego nabywać ziemię na Dalekim Wschodzie on line i do tego nic za to nie płacąc. Zapowiedział to dziś minister ds. rozwoju tego regionu Aleksandr Gałuszka.

- W najbliższym czasie Rosserwis przygotowuje portal internetowy który pozwoli rozpocząć testowanie usług obywatelom Federacji, bezpłatnego otrzymywania w reżimie on line, ziemi na Dalekim Wschodzie. Prezentacja będzie podczas Wschodniego Forum Gospodarczego; do końca roku zostaną wprowadzone stosowne zmiany w prawie a wtedy możemy rozpocząć realizację projektu - cytuje agencja Prime.

99 zł za rok czytania RP.PL

O tym jak szybko zmienia się świat. Ameryka z nowym prezydentem. Chiny z własnymi rozwiązaniami AI. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, inspirujemy, analizujemy

Gospodarka
Kabel bałtycki ponownie uszkodzony. Szwecja stawia służby na baczność
Gospodarka
Czy rynki słusznie liczą na przerwanie wojny na Ukrainie?
Gospodarka
Tyle Polska wyda na obronność w 2026 roku. Idziemy na rekord
Gospodarka
Miękka siła Polski nadal słaba. USA, Chiny i Wielka Brytania na podium, silna Rosja
Gospodarka
Kręta droga unijnego Zielonego Ładu. Co UE zaproponuje rolnikom?