Bukowina Tatrzańska czeka już na rynek kapitałowy

Makroekonomia, geopolityka i tematy typowo rynkowe – podczas konferencji Izby Domów Maklerskich na pewno nie będzie można się nudzić.

Publikacja: 09.02.2023 03:00

Bukowina Tatrzańska

Bukowina Tatrzańska

Foto: Adobe Stock

Rynek kapitałowy szykuje się już na 23. edycję konferencji Izby Domów Maklerskich w Bukowinie Tatrzańskiej. Odbędzie się ona w dniach 1–4 marca. Wydarzenie to nie tylko na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń rynkowych, ale też śmiało można je zaliczyć do najważniejszych wydarzeń tego typu. Merytoryka plus rozmowy kuluarowe i część integracyjna to idealna rekomendacja do tego, by spędzić kilka dni w Tatrach.

Konferencja organizowana przez IDM już dawno przestała być imprezą skierowaną wyłącznie do branży maklerskiej. Poruszane są podczas niej liczne tematy związane z samym rynkiem kapitałowym, ale także gospodarką. Nie inaczej będzie podczas tej edycji. Najlepiej świadczy o tym fakt, że tegoroczna impreza będzie odbywać się pod tytułem „Uczestnicy rynku kapitałowego wobec wyzwań współczesnej gospodarki” i będzie poświęcona wyzwaniom, jakie stoją przed firmami inwestycyjnymi i przedsiębiorstwami, ustawodawcą, regulatorem, administracją rządową i pozostałymi uczestnikami rynku w związku z potrzebą finansowania rozwoju polskich przedsiębiorstw i inwestycji. W programie konferencji jest około 20 paneli, warsztatów oraz prezentacji.

BLACK WEEKS -75%

Czytaj dalej RP.PL. Nie przegap oferty roku!
Ciesz się dostępem do treści najbardziej opiniotwórczego medium w Polsce. Rzetelne informacje, pogłębione analizy, komentarze i opinie. Treści, które inspirują do myślenia. Oglądaj, czytaj, słuchaj.
Giełda
Potężne spadki na giełdzie w Moskwie po atakach amerykańskimi rakietami
Giełda
WIG20 próbuje zatrzeć złe wrażenie po wczorajszej sesji
Giełda
Krajowe akcje u progu bessy. Strach o zaostrzenie wojny
Giełda
Europa chce szybciej rozliczać transakcje giełdowe
Materiał Promocyjny
Klimat a portfele: Czy koszty transformacji zniechęcą Europejczyków?
Giełda
Krajowe indeksy coraz bliżej dołka