#PROSTOzPARKIETU. Piotr Gorczyca: Nie jesteśmy w stanie przewidzieć każdego ruchu rynku

Gościem wtorkowego programu #PROSTOzPARKIETU był Piotr Gorczyca z HFT Brokers, który mówił o sensie szkolenia inwestorów.

Aktualizacja: 20.09.2016 15:23 Publikacja: 20.09.2016 15:00

#PROSTOzPARKIETU. Piotr Gorczyca: Nie jesteśmy w stanie przewidzieć każdego ruchu rynku

Foto: ROL

W środę w Warszawie HFT Brokers rusza z nowym cyklem szkoleń stacjonarnych dla inwestorów. Czemu one mają tak naprawdę służyć?

Faktycznie w środę odbędzie się pierwsze szkolenie, ale naszym planem jest objechanie całej Polski. Jaki jest tego cel? Przede wszystkim chcemy pokazać osobom, które zastanawiają się nad inwestycjami w instrumenty finansowe, jak to działa, ile zainwestować, na ile jest to bezpieczne czy też jakie są ryzyka. Przygotowaliśmy więc taką ofertę, aby w ciągu jednego dnia w jasny i klarowny sposób przybliżyć słuchaczy do świata rynków finansowych. Przy okazji chcemy im także przedstawić naszą filozofię działania.

Pozostało jeszcze 87% artykułu

Czytaj więcej, wiedz więcej!
Rok dostępu za 99 zł.

Tylko teraz! RP.PL i NEXTO.PL razem w pakiecie!
Co zyskasz kupując subskrypcję?
- możliwość zakupu tysięcy ebooków i audiobooków w super cenach (-40% i więcej!)
- dostęp do treści RP.PL oraz magazynu PLUS MINUS.
Giełda
Niezwykły tydzień na warszawskiej giełdzie
Giełda
Historia pisze się na naszych oczach. WIG w końcu zdobywa 100 tys. pkt
Giełda
Historyczny dzień na GPW. Nowe rekordy indeksów
Giełda
Giełda w Warszawie w górę mimo przeceny na zagranicznych rynkach
Giełda
Świąteczny prezent dla inwestorów z GPW