Tylko 99 zł za rok czytania.
Co zyskasz kupując subskrypcję?
- możliwość zakupu tysięcy ebooków i audiobooków w super cenach (nawet do -40%!)
- dostęp do treści RP.PL oraz magazynu PLUS MINUS.
Aktualizacja: 05.11.2018 11:51 Publikacja: 05.11.2018 11:51
Foto: Bloomberg
W ramach „Project Change" indyjski właściciel Jaguara Land Rovera (JLR) zamierza zmniejszyć koszty i poprawić przepływy gotówkowe w tej firmie o 2,5 mld funtów w ciągu 18 miesięcy. JLR planuje z kolei kilka premier w najbliższych latach, w tym Jaguara I-Pace i nowego Range Rover Defender, a do 2020 r. będzie oferować wszystkie modele w wersji hybrydowej albo elektrycznej.
- Te starania wraz z naszą trwającą ofensywą produktową i dostosowanymi planami inwestycyjnymi są fundamentem długofalowego trwałego wzrostu — oświadczył prezes JLR, Ralf Speth po ogłoszeniu przez Tata Motors strat w II kwartale. Brytyjska firma obniżyła prognozę zysku brutto w roku finansowym do 31 marca 2019 i spodziewa się równowagi — powiedział prezes; wcześniej zakładała wzrost zysku.
Zamrożone na terenie Wspólnoty gotówka i papiery wartościowe oligarchów objętych sankcjami oraz rosyjskich państ...
Telewizja Russia Today - propagandowa tuba rosyjskiego reżimu, dostała w minionym roku rekordową kwotę pieniędzy...
Już trzy czwarte firm w Unii osiągnęło w 2024 r. co najmniej podstawowy poziom wykorzystania technologii cyfrowy...
Upadłe Rafako i Hutę Częstochowa dotychczas łączył jeden, wspólny sposób ratowania poprzez udział spółek Skarbu...
Warunków przyspieszenia transformacji technologicznej nad Wisłą jest wiele. Potrzebne są inwestycje w pracowników, w tym ich szkolenia, ale też dbałość o zdrowie. Nieodzowne są też ułatwienia natury prawnej i jak zawsze – finansowanie.
Blisko połowa Polaków nie widzi swojej drogi zawodowej w prowadzeniu własnego biznesu, choć ponad 80 proc. uważa...
My jesteśmy gotowi na wszystkie scenariusze. Wprowadziliśmy wiele nowych modeli samochodów osobowych, w tym SUV-y, crossovery i auta sportowe. Mamy też pojazdy użytkowe dla wszystkich rodzajów działalności – mówi Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas