Ministerstwo Gospodarki nie ulega urzędnikom

Opór urzędników hamuje nowe prawo o działalności gospodarczej. Ale i tak ma powstać przed wyborami.

Publikacja: 24.02.2015 21:00

Wbrew oporowi ze strony urzędników Ministerstwo Gospodarki podtrzymuje –uchwalenie nowego Prawa dzia

Wbrew oporowi ze strony urzędników Ministerstwo Gospodarki podtrzymuje –uchwalenie nowego Prawa działalności gospodarczej w tej kadencji jest aktualne.

Foto: ROL

– W kalendarzu prac nic się nie zmienia. Chcemy, by jeszcze przed wakacjami parlamentarnymi projekt nowego prawa działalności gospodarczej trafił pod obrady rządu – dowiaduje się „Rz" w resorcie gospodarki.

Potwierdza to odpowiedzialny za projekt wiceminister Mariusz Haładyj. Ministerstwo zapewnia, że mimo ostrego oporu, z jakimi założenia do tego projektu spotkały się ze strony innych resortów, jest zdeterminowane, by doprowadzić do uchwalenia zapowiedzianych zmian.

Pozostało jeszcze 87% artykułu

99 zł za rok czytania RP.PL

O tym jak szybko zmienia się świat. Ameryka z nowym prezydentem. Chiny z własnymi rozwiązaniami AI. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, inspirujemy, analizujemy

Biznes
Putin szykuje się na powrót zachodnich firm do Rosji. Ogłosił wytyczne
Biznes
Włoski gigant zbrojeniowy zwiększa przychody
Biznes
Negocjacje UE i USA w sprawie ceł – czy dojdzie do porozumienia?
Biznes
Lucyna Stańczak-Wuczyńska: Jesteśmy w punkcie krytycznym
Biznes
Pokojowa bańka, czyli nadzieje i realia końca wojny o Ukrainę