Aktualizacja: 14.09.2017 16:26 Publikacja: 15.09.2017 18:00
Foto: Fotorzepa, Waldemar Kompała
Trudno oczywiście przewidzieć dziś ich wynik – choć góra pewnie coś już wie – ale nie można nie zauważyć faktu, że chcecie rozmawiać. Jeszcze kilka miesięcy temu, po tym jak ludzie Grzegorza z rampy i nowoczesnego Ryszarda zablokowali mównicę w Sejmie, wydawało się, że nigdy nie będzie to możliwe. Łudziłem się nadzieją, że coś się zmieni wtedy, gdy Andrzej zaprosił Was do wspólnej dyskusji o najważniejszej ustawie, ale wówczas pod jego adresem posypały się z ust Waszych kalumnie i inwektywy, których cytować nigdy się nie odważyłem. Straciłem nadzieję. Dlatego teraz, gdy razem siadacie do stołu, by rozmawiać, ogromnie się cieszę. Bo nawet jeśli rozmowy te nie doprowadzą Was do wspólnego stanowiska, to jednak są sygnałem troski o dobro powierzonego Waszej opiece ludu.
Czy na odludziu, w samotności łatwiej uchronić się przed upadkiem – pytają twórcy „The Outrun”.
Pierwszy całkowicie elektryczny model Suzuki został właśnie zaprezentowany w Mediolanie. Produkcja e VITARY rozpocznie się wiosną przyszłego roku, a zapewne latem zobaczymy pierwsze egzemplarze na naszych drogach.
Nowa gra z uniwersum „Gwiezdnych wojen” to świetne wprowadzenie w świat karcianek!
Jedenaście osób opowiada o swoim uzależnieniu od alkoholu.
Łatwy w obsłudze, bezpieczny, uniwersalny. Taki powinien być dobry program księgowy i tym właśnie charakteryzuje się Mała Księgowość. Od wystawiania faktur, przez rozliczanie podatków i składek, po zarządzanie magazynem – wszystkie te zadania znacznie ułatwia nasz program.
Wiele osób kojarzy „Greka Zorbę” z tańcem. Tymczasem historia jest czymś więcej, opowiada o przyjaźni, o odnajdywaniu radości w trudnych momentach. Ten filmowy klasyk zawsze robi na mnie wielkie wrażenie.
Dobry program księgowy to podstawa funkcjonowania biura rachunkowego. Jego podstawowym zadaniem jej ułatwienie i przyspieszenie pracy księgowych. Dzięki temu, że program wykonuje podstawowe, powtarzalne zadania, profesjonaliści mogą się skupić na bardziej skomplikowanych zadaniach, lub zaoferować swoje usługi większej liczbie klientów.
Prezydentura Trumpa w czasie wojny w Ukrainie to dla Unii Europejskiej równanie z dwoma niewiadomymi. Pierwszy krok należy do polskiej prezydencji.
Donald Trump zostanie 20 stycznia zaprzysiężony na 47 prezydenta USA. Ceremonia rozpocznie się ok. 11:30 czasu wschodniego (ET), czyli ok. 17:30 czasu polskiego. Ceremonię zaprzysiężenia będziemy relacjonować na stronie rp.pl.
Prezydium Konferencji Episkopatu Polski wydało komunikat, w którym sprzeciwia się podpisanemu w piątek przez minister edukacji narodowej rozporządzeniu. Chodzi o zmiany w organizacji lekcji religii w szkołach publicznych.
– Nasza głowa w tym, by zmiana nie oznaczała pogorszenia naszego bezpieczeństwa – powiedział Adrian Zandberg, współprzewodniczący partii Razem i kandydat na prezydenta RP, pytany o konsekwencje objęcia urzędu prezydenta USA przez Donalda Trumpa.
- Według tego, co prezydent Trump zapowiadał, powinniśmy jutro mieć koniec wojny na Ukrainie, koniec z imigrantami wszelkiego typu, podwyższenie finansów na zbrojenia, radykalne zwiększenie wydobycia gazu i ropy - powiedział przed inauguracją 47. prezydenta USA współprzewodniczący Nowej Lewicy Włodzimierz Czarzasty. W rozmowie z TVN24 ocenił, że Trump przed swą drugą kadencją czuje się bardzo pewny.
Tegoroczny budżet państwa przewiduje wzrost wydatków na promocję turystyki polskiej o 7,4 procent. To jednak pozorne zwiększenie. W innym miejscu rząd zredukował bowiem fundusze na ten cel o 50 milionów złotych.
Nowy prezydent Stanów Zjednoczonych już pierwszego dnia urzędowania chce podjąć setkę decyzji kluczowych dla swojego kraju i jego najbliższych sojuszników.
W czasie poprzedzającego inaugurację prezydentury Donalda Trumpa wiecu w Waszyngtonie, prezydent-elekt zapowiedział „najbardziej niezwyczajne pierwsze 100 dni w historii amerykańskiej prezydentury”
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas